Bruce Lee Cosplay Kostīmu Zentai KungFu cīņas Otro Ādu Bodysuit Pieaugušajiem un Bērniem, Catsuit Skatīt lielāku

Šī zentai uzvalks ar likra spandex materiāla, kas pieņemti, to ir ērti valkāt. Tas ir pieejams, roku mazgā.Rāvējslēdzējs ir pievienots atpakaļ. Atsevišķu pirkstu dizains pieņemts. Mēs varam veikt arī zentai uzvalks ar bērniem, izmērs. Tas būs novirze par 3-5cm, jo elastība ir atšķirīgi, ar dažādiem auduma. Mums būs aprīkots zentai tērps jums pēc jūsu izmēra, elastīga auduma. Par Lielums

Lūdzu, pārbaudiet izmēru chart, lai izvēlētos lielumu, vai jūs arī var sniegt mums savu izmērs: augstums, krūtis, viduklis un gūžas , mēs padarīs kostīmu saskaņā ar izmēru. Dažādu dzimumu , mērīšana ir atšķirīgs. Kad jūs izvēlieties savu izmēru, lūdzu, skatiet dzimumu lieluma diagrammu .

Pasūtījuma Optioms: APSTRĀDES LAIKS + PIEGĀDES LAIKS, Visi tērpi mūsu mājas lapā nav gatavi, kad mēs saņemam jūsu pasūtījumu, un pēc tam mēs tikai veikt kostīmu saskaņā ar jūsu īpašajām prasībām, tāpēc mums būs nepieciešams aptuveni 5 darba dienas, lai to izdarītu šūšanas. Ja jums ir nepieciešams to tērpu, kas ir steidzami un nevar gaidīt, ka ilgi, lūdzu, jūtieties brīvi, lai ieteiktu jūsu termiņu. Mēs par to jums paziņosim vēlāk, vai tas ir iespējams, lai skriešanās kārtībā. Pēc tam, kad mēs pabeigt savu tērpu, mēs nosūtīt to ārā, un kuģniecības laiks ir arī aptuveni 5 darba dienu laikā. Ja ir daudz tērpu padarīt, tik apstrādes laiks ir ilgāks, varbūt 7-10 darba dienas.

ATSAUKSMES

Mēs ceram, ka mūsu pircēji atstāja pozitīvu atsauksmi, kad saņem paketi un ir apmierināts ar viņiem,mēs arī atstāj pozitīvu atgriezenisko saiti, lai visi mūsu novērtē pircēji.Ja jums ir unpleased ar to,Lūdzu, sazinieties ar mums, pirmkārt, mēs atradīsim risinājumu, lai atbilstu jūsu prasībām un vairotu apmierinātību.

Tagi: Cosplay kostīms, zentai zentai, cosplay zentai, Lēti cosplay kostīms, Augstas Kvalitātes zentai zentai, Ķīna cosplay zentai Piegādātāju
Iepakojuma Lielums 15cm x 14cm x 3cm (5.91in x 5.51in x 1.18in)
Vienības Veids gabals
Speciālā Izmantošana Kostīmi Un Piederumi