Mini Portatīvo Automašīnas Bluetooth 3.0 Aux Adapteri A2DP Bezvadu Automašīnas Bluetooth Stereo Mūziku MP3 Uztvērējs auto-stils

Bluetooth versija: Bluetooth V3.0, + EDR, 2. Klases.

Bluetooth Profili: A2DP & AVRCP.

Bluetooth attālums: līdz 10 metriem(33") .

Darbības laiks: līdz 8 stundas(iebūvēts akumulators), mūzikas atskaņošanu vai pastāvīgai ar Mikro USB lādētāju.

Barošanas avots: Iekšējā Li-Akumulatora uzlāde caur Micro USB kabeli.

Izmērs: 50 x 25.5 x 11cm. 1x Automašīnas Bluetooth Stereo Audio Mūziku MP3 Uztvērējs

1x 3.5 mm Audio Kabelis

1x 3.5 mm Audio Adapteri

1x USB Kabelis

1x Lietotāja Rokasgrāmata 1. VISPASAULES PIEGĀDE. (Izņemot dažas valstis un APO/FPO) 2. Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes. 3. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses.Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi. 4. Attēlus, kas tiek rādīti nav faktisko objektu, un ir paredzēts tikai atsaucei. 5. PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKS ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās. Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu. 6. Ja jūs neesat saņēmis savu pasūtījumu, pēc 30 dienām no maksājuma, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs jums izsekot jūsu pasūtījumu un saņemt atpakaļ uz jums asap. Mūsu mērķis ir klientu apmierinātība! 1. Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos tā no dienas, kad saņemts.Ja vienums ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiks uzskatīts par izmantoti, un MUMS nebūs ISSUEA KOMPENSĀCIJU VAI NOMAIŅA, lai jūs.NAV nekādu IZŅĒMUMU. Kuģniecības izmaksas ir jāsedz gan pārdevēja, gan pircēja pusē. 2. Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR JĀSNIEDZ ar mums: kuģniecības izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu pasūtījuma ID. 3. Mēs atmaksāsim JŪSU PILNS UZVARĒTĀJU PIEDĀVĀJUMA SUMMU, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem, PĒC tam, kad gan Pircējam, GAN Pārdevējam atcelt darījuma, no Talsusakumskola.lv. Vai, jūs varat izvēlēties, lai rezerves. 4. Mums būs jāsedz visas kuģniecības izmaksas, ja prece(s) tiek (ir), nevis kā reklamē. 1. 12 mēneši Ražotāja ierobežota Garantija par bojātiem preces (izņemot priekšmetus, bojāta un/vai ļaunprātīgi pēc pieteikuma saņemšanas). Aksesuāri nāk ar 3 mēnešu garantiju. 2. Bojātas preces, IR jāziņo un atpakaļ garantijas laikā (un oriģinālajā iepakojumā, ja tas ir iespējams). Jums ir, pastāstiet mums, ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru. MUMS NAV SALABOT VAI NOMAINĪT VIENUMI, KURIEM IR BEIDZIES GARANTIJAS LAIKS. Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no Talsusakumskola.lv. 1.Mēs, Izņemot Pozitīvas Atsauksmes un 5 Zvaigžņu DSRscore. Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību! 2.Atsauksmes ir ļoti svarīgi. Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, PIRMS jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veikt līdz jūsu apmierinātību. 3.Tas ir neiespējami, lai risinātu problēmas, ja mēs nezinām par viņiem.

Tagi: auto 120v adapteri, auto signalizācija un drošības, Auto Piepīpētāja Ligzdas Adapteris, Lēts auto 120v adapteri, Augstas Kvalitātes auto signalizācija un drošības, Ķīna auto piepīpētāja ligzdas adapteris Piegādātāju
Iepakojuma Lielums 35cm x 20cm x 10cm (13.78in x 7.87in x 3.94in)
Vienības Veids gabals
Bluetooth Profili A2DP & AVRCP.
Bluetooth Versija Bluetooth V3.0, + EDR, 2. Klases.
Postenis Svars 48g
Bluetooth attālums līdz 10 metru(33") .
Īpašas Pazīmes Bluetooth 3.0 Uztvērējs
Strāvas Padeve Iekšējā Li-Akumulatora uzlāde caur Micro USB kabeļa