Bērniem Kleita 2018 Jaunā Pavasara Stils Tīras kokvilnas falbala garām piedurknēm kleita Baby konfektes krāsu Jauki princese kleita Baby girl dress

Silts uzvednes

1.Dārgais draugs,paldies par jūsu lielo pirkumu. lūdzu, atcerieties, lai piedāvātu savu vārdu, uzvārdu ,sīki adrese, tā ka jūs varat saņemt savu sūtījumu veiksmīgi.

2.Mēs esam rūpnīcas tiešo pārdošanu,mēs jums vislabāko kvalitātes apģērbu,ātri piegādes ātrums,ar viszemāko cenu,labāko servisu .

3. Mēs nejauši skaisti iepazīstināja nelielas dāvanas, lai jūsu mazulis .

Vairāk nekā $ 20 Bezmaksas ePacket

Saūda Arābija,Izraēla,

Norvēģija, Kanāda ,

Austrālija ,

Apvienotā Karaliste, Vairāk nekā $ 60 Bezmaksas ARAMEX Apvienotie Arābu Emirāti,Indija Virs $ 150 Bezmaksas ARAMEX

Kuveita,Saūda Arābija,

Omāna,Libāna,

Katara, Jordānija,

Šrilanka,

Bahreina,Eaypt

Draudzīgi Padomi :

(1) izmērs tiek mērīts ar rokas, lūdzu, ļauj 1-3cm mērījumu kļūdu . (1inch=2.54 cm)

(2) Ja jūsu mērījumi ir peldošs starp diviem izmēriem, konsultācijas, izvēloties lielāka izmēra.

(3) Foto krāsu var nedaudz atšķirties no faktiskā izstrādājuma, jo krāsu displejs dažādu monit. Izmērs

Kleita Garums

Krūtīs

Piedurknes Garums

Plecu

Piemērots Augstums

(cm) 12M/80 34.5 46 24.5 ~ 70-80 18M/86 37 48 26.5 ~ 80-86 24M/92 40 50 27.5 ~ 3T 86-92/98 43.5 52 30.7 ~ 92-98 4T/104 47 56 32.3 ~ 98-104

Maksājums:

Samaksāt par savu pasūtījumu uz Talsusakumskola.lv, veiciet tālāk norādītās darbības:

1 Atlasiet uzdevumu un noklikšķiniet uz "Pay Now" pogu

2 Izvēlieties vēlamo maksājumu metodi uz izrakstīšanās lapā

Piegāde :

Prece tiks piegādāta 5 darba dienas pēc tam, kad noskaidroti maksājumu.

Paredzamo piegādes laiku: (Svarīgi, lūdzam rūpīgi izlasīt pirms jūsu cenu noteikšana)

1. Amerikas savienotās: ePacket piegāde no Ķīnas (no 7 līdz 12 darba dienām).Lai Russion: ePacket piegāde no Ķīnas (10 līdz 30 darba dienas)

2. Pasaulē: Ķīna Post Reģistrēta Gaisa Pastu.

Parasti preci ieradīsies robežās 30-60 darba dienu laikā pēc nosūtīšanas. Brazīlija ir nepieciešams vairāk laika, 50-120 darba dienu laikā pēc kuģniecības (Kuģniecības laiks ir aprēķināts, bet nav garantēts) Laikā brīvdienu sezonu, tur varētu būt turpmākas kavēšanās.

Atsauksmes:

1. Mēs cenšamies uzturēt augstāko izcilības standartus, lai iepirkšanās pieredzi 5 zvaigznes, un 100% klientu apmierinātību! Pozitīvas atsauksmes 5stars ir ļoti svarīgi, lai mums.

Mēs sirsnīgi lūgt, lai jūs sazināties ar mums nekavējoties,PIRMS jūs sniedzat mums 3 zvaigznes vai 1 zvaigznes, atsauksmes, tāpēc, ka mēs varam satis factorily atrisināt jūsu problēmas.

2. Lūdzu, nopirkt preces, ja jūs piekrītat augstāk minēto termiņu.

Par mums:

Mēs darām Talsusakumskola.lv biznesa GODĪGI.

Nav krāpšanos,tikai godīgu tirdzniecību.Uzticieties mums ! un jūs saņemsiet vairāk.

Paldies, ka meklē un baudīt jūsu iepirkšanās!

vairāk jauki priekšmetus, Lūdzu, apmeklējiet manu veikalu, lai nopirktu

Tagi: meitenes kleita, bērniem kleita, princese kleita, Lētas meitenes kleita, Augstas Kvalitātes bērniem kleita, Ķīnas princese kleita Piegādātāju
Iepakojuma Lielums 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
Vienības Veids gabals