Bērnu Deju Praksi Mini Svārki Girl Šifona Baleta Svārki Bērniem Mežģīnes Priekšauts Elastīgā Vidukļa Pusi Baleta Svārki Valkā

[xlmodel]-[produktu]-[8888]

[xlmodel]-[custom]-[31840]

[xlmodel]-[custom]-[8888]

Produkta Tips: Bērniem practive baleta svārki Materiāls: Spandex,Poliestera Vecuma Grupa: Bērni, meitenes Modelis: Elastīgā Josta Motīvs : Elpojošs Krāsa: Melns,Balts,Rozā,Vīna sarkana Izmēri: S,L

Izmēru Tabula :( 1inch=2.54 cm,Tieši jūsu atsaucoties tikai ) Izmērs Garums jostas vietai Fit Augstums S 30cm 46cm 100-140cm

L 34cm 52cm 140-170cm

Piezīme:

1. Izmērs ir Āzijas izmēra, lūdzu, ņem savu mērījumus, izvēloties pareizo izmēru saskaņā Ar Jostasvietu, un, ja jūsu bērni ir nedaudz Plumb, Lūdzu, izvēlēties lielāku izmēru. 2. Jo dažādas mērīšanas metodes, var būt 1-3 cm pieļaujamās kļūdas diapazons. 3. Jo faktori, piemēram, displeja pikseļu, tāpēc var būt nedaudz krāsu atšķirība.

Postenis Ietver:

1 X Meiteņu Deju Elastīga Josta Svārki (Bez Baleta Deju Piederumi,Ja Jūs Vēlaties, Lai Iegādāties Preces, Kā Attēlā,Lūdzu, Ievadiet Mūsu Veikalā.)

Produkta Displejs

[xlmodel]-[foto]-[0000]

[xlmodel]-[custom]-[39736]

Maksājuma

Talsusakumskola.lv Darījuma ir priekšroka. Jūsu nauda ir drošībā, jo atradu tikai atbrīvo piegādātājiem PĒC tam, kad jūs apstiprināt, apmierinot savu piegādes pasūtījumus.

Kredīta kartes, reālā laika bankas pārskaitījumu, moneybookers, Western Union ir pieejami. Jūs varat izvēlēties jebkuru metodi, kas ir ērtāk. Lai aizsargātu jūsu intereses, jūsu maksājums tiks laicīgi tur Talsusakumskola.lv un nebūs cieši jāaizver līdz brīdim, kad esat saņēmis jūsu preces un ir apmierināti ar to.

Shippment

Prece tiks piegādāta pēc 6 darba dienām no maksājuma noskaidroti

Visas mūsu preces tiks nosūtīti uz pircēja norādīto pasta adresi, ko piedāvā pircējiem, lūdzu, apstipriniet savu adresi maksājumu

Mēs kuģis ar EMS, DHL, fedex, ķīna post, epack un tā tālāk.

Parasti ilgst aptuveni 25-45 dienām, lai saņemtu pasūtījumu ar china post air mail. Ja jums ir itālijā,Spānijā, Dienvidamerikā,Brazīlijā, theRussian Federācijas, tuvajos austrumos, tas prasīs vairāk nekā 30 dienas vai vairāk

Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegādes laiks var atšķirties, īpaši sastrēgumstundās. Un paiet nedaudz ilgāks laiks, jo vietējie nosūtīšanas kavēšanās vai citu iemeslu dēļ. Lūdzu, dotu pietiekamu laiku par piegādi un sazinieties ar mums, ja jums vēl nav saņēmis preci.

Atsauksmes

1.Tā kā jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai attīstītu mūsu biznesu, ceru, ka u var dot mums arī 5 zvaigznes, atsauksmes, kad saņemt itemm, Tas būs tikai aizvedīs uz 1 minūti.

2.Lūdzu, sazinieties ar mums pirms kāda neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite; mēs centīsimies mūsu labāko, lai atrisinātu visas problēmas.

Tagi: baleta valkā, šifona baleta svārki, baleta svārki, Lēti baleta valkā, Augstas Kvalitātes šifona baleta svārki, Ķīna baleta svārki Piegādātāju
Iepakojuma Lielums 30cm x 20cm x 5cm (11.81in x 7.87in x 1.97in)
Vienības Veids gabals
Izmantošana Baleta Prakses Svārki, Baleta Tutu