Izpārdošana
Bezmaksas Piegāde 10pcs/daudz 0.9 mm SM Tērauda Caurules 1x8 Mini Blockless SC/APC 8 Porti Optiskās Šķiedras PLC Sadalītājs Skatīt lielāku

€95.10

Bezmaksas Piegāde 10pcs/daudz 0.9 mm SM Tērauda Caurules 1x8 Mini Blockless SC/APC 8 Porti Optiskās Šķiedras PLC Sadalītājs

Pievienot atsauksmi

Bezmaksas Piegāde 10pcs/daudz 0.9 mm SM Tērauda Caurules 1x8 Mini Blockless SC/APC 8 Porti Optiskās Šķiedras PLC Sadalītājs

Funkcijas

*Lieliska Mehāniskā,Maza Izmēra

*Augsta Uzticamība

*Zems ievietošanas Zudumu un zemu Polarizācijas Atkarīgas no zaudējumu

*Augstas kanālu skaits

*Lielisks Vides Stabilitāti un Plaši Izmanto

Pieteikumi

*FTTx Izvietošanu(GPON/BPON/EPON)

*Kabeļu tv (KABEĻTELEVĪZIJAS)

*Lokālie tīkli (LAN)

*Testa aprīkojums

*Pasīvie optiskie tīkli(PON)

Specifikācijas

1 1xN (ar savienotājs)

(Kanālu skaits)

1×2

1 x 4

1×8

1×16

1×32

1×64

2×2

2×4

2×8

2×16

2×32

2×64

(Darbības Wavelenth)

1260, lai 1650

Lpp Līmenī Ievietošanas Zudumu

4

7.4

10.5

13.7

17

20.3

4.4

7.6

10.8

14.1

17.4

20.7

S Ievietošanas Zudumu Līmenis

4.2

7.6

10.7

14

17.3

20.7

4.6

7.9

11.2

15

18.1

21.7

(Vienādību)

0.4

0.6

0.8

1

1.2

1.6

0.8

1

1.2

1.5

1.8

2

(PDL)

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

(Return Loss)

vairāk nekā 55

(Skaņas)

vairāk nekā 55

(Tipa šķiedras)

ITU G657A

(Darba temperatūra)

No -40 līdz 85

(Bize garums)

1m jeb 1.5 m vai pielāgotus

Pasūtīšanas Informācija

PLCS

Portu Veids

Kabeļa Tips

Šķiedras Garums

Savienotāja Tips

Iepakojuma Stils

PLC Sadalītājs

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Citi Jāprecizē

0.25 mm Tukša šķiedras

Lentes Šķiedras

Fan-out ar 0.9 mm Vaļīga Caurule

2.0 mm Kabelis

3,0 mm Kabelis

1 metrs

1.5 metrs

jāprecizē

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Citi Jāprecizē

Nerūsējošā tērauda uzmavu

Plastmasas Modulis

19 1U Rack Mount

Citi Jāprecizē

Tagi: sadalītāja karte, tērauda pull, sadalītāji kabeļu tv, Lēti sadalītāja karte, Augstas Kvalitātes tērauda pull, Ķīna sadalītāji kabeļu tv Piegādātājiem
Iepakojuma Lielums 29cm x 14cm x 4cm (11.42in x 5.51in x 1.57in)
Iepakojuma Svars 1.0kg (2.20lb.)
Vienības Veids daudz (10 gabali/daudz)
Šķiedras Garums 1m
Zīmola Nosaukums AUA
Modeļa Numurs 1X8
Šķiedru Diametrs 0.9 mm
Savienotājs SC/APC
Šķiedras Jaka PVC
Šķiedras Tips G657a1

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti