4gab/Daudz Noverlty Dzēšgumiju, Gumijas Kūku Formas Kawaii Cute Skolas piederumus Bērniem, Izlases Forma, Kancelejas preces, Jauniem, Radošiem Dāvanas

Motīvs:

100% pavisam jaunu un augstas kvalitātes

Krāsains candy krāsas, dekorēšanas jūsu mājās.

Pārstrādājams,netoksisks svinu, droši materiāli

Nav PVC, izdala toksiskas velkmes

Enerģijas taupošas ražošanas

Atbilst visiem starptautiskajiem standartiem, drošības un vides kopšana

Specifikācijas

Materiāls: Gumijas

Daudzums: 4gab

Krāsa:Sūtīt nejauši

Izmērs: Apm. 3-6cm/1.18-2.36 collas

Komplektā ietilpst: 4 x dzēšgumiju

Piezīme:

1. Jo lieluma mērījumiem, kas ir roku darbs, tur var būt 0.1-0.5 collu kļūdu

2. Lūdzu, saprast, jo gaismas stariem vai datora displeju atšķirību, tāpēc I nevaru garantēt, fotogrāfijas un reālā krāsa ir 100% vienādi.

Piezīme: Tā kā Krievijas pēc jaunas politikas aptuveni pilns nosaukums , pls katram pircējam piedāvā savu vārdu, uzvārdu, pirms jūs maksājat jūsu norēķinu adrese . Paldies par jūsu lielo atsaucību ! Maksājuma Metodi Mēs pieņemam tikai Darījuma,Kredītkartes,Western Union. Shipping Noteikumi Standarta Pakalpojums ir Ķīna post aviopastu,Paātrinātā Pakalpojums ir Ķīna post, EMS. Paātrināta Pakalpojumu aizņem apmēram 10-15 darba dienas. Tas ir izsekojams, ko jūsu valsts post office tīmekļa vietnē (Ķīna EMS mājas lapā). Kuģniecības laikā Brīvdienu Sezonu (Ziemassvētki, Ķīniešu Jaunais Gads utt) varētu būt garāks, nekā parastais laiks. Lūdzu, pievienojiet vēl par 5-10 dienas kā kavēšanās. Atgriež Termins Mēs neļaujam kompensācijas vai apmaiņu, jo izmaiņas domāšanā. Lūdzu, izlasiet visu aprakstu, kas sniegts kā guide, pirms jūs cenu. Bet katrs solis ir veikti, lai nodrošinātu, ka mēs kuģis no pareizo objektu, būs brīdis, kad jūs saņemsiet priekšmetus, kas ir atšķirīga no tās apraksts. Šādā gadījumā, lūdzam jūs sazināties ar mums nekavējoties, lai mēs varam labot situāciju.

Tagi: skolas piederumi bērniem, Dzēšgumija Gumijas, skolas piederumi, Lēti skolas piederumi bērniem, Augstas Kvalitātes kaučuka dzēšgumija, Ķīnas skolas piederumi Piegādātāju
Vienības Veids daudz (4 gabali/daudz)
Iepakojuma Lielums 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Modeļa Numurs 1pc Kūku Formas Dzēšgumiju