Liela mūra dzīvojamā istaba guļamistaba studiju papīra futbola sporta stila 3D tapetes sienas

Dabīgais Akmens ir Lielākais Akmens Veikals I n Talsusakumskola.lv $ 14.5 /vieta, $29.00 50% atlaidi $ 15 /vieta, $30.00 50% atlaidi $ 13 /vieta, $29.00 55 % ATLAIDI $ 15 /vieta, $30.00 50% atlaidi $ 14.5 /vieta, $29.00 50% atlaidi $ 15 /vieta, $30.00 50% atlaidi $ 13.8 /vieta, $29.90 54 % ATLAIDI $ 14.5 /vieta, $30.00 52 % ATLAIDI

Liela mūra dzīvojamā istaba guļamistaba studiju papīra futbola sporta stila tapetes, sienas Cienījamais pircējs ,šī cena ir par vienu kvadrātmetru,kad jūsu play pasūtījumu ,lūdzu, Atstājiet ziņu par savu izmēru .platums un augstums. Piemēram, jūsu izmērs: platums 3 m,augstums 2,3 m . Platība: 3m*2.3 m=6.9=7 kvadrātmetri. Jums ir nepieciešams, lai iegādātos 7 kvadrātmetru (7 gab). Pēc tam,visa modelis, kas izgatavoti no 7 kvadrātmetri. Daudzums: 1 kvadrātmetru = 140cm (W) x 70cm (H), vai 100 cm (W) x 100 cm (H) Daudzums: 2 kvadrātmetru = 200cm (W) x 100 cm (H), vai 100 cm (W) x 200cm (H) Daudzums: 3 kvadrātmetru = 208cm (W) x 146cm (H) vai 146cm (W) x 208cm (H) Daudzums: 4 kvadrātmetru = 200cm (W) x 200cm (H) vai 260cm (W) x 150cm (H) Daudzums: 5 kvadrātmetru = 250cm (W) x 200cm (H) vai 200cm (W) x 250cm (H) Daudzums: 6 kvadrātmetru = 300cm (W) x 200cm (H) vai 200cm (W) x 300cm (H) Daudzums: 7 kvadrātmetru = 300cm (W) x 250cm (H) vai 250cm (W) x 300cm (H) Daudzums: 8 kvadrātmetru = 400cm (W) x 200cm (H) vai jūsu izmēra Daudzums: 9 kvadrātmetru = 350cm (W) x 260cm (H) vai jūsu izmēra Daudzums: 10 kvadrātmetru = 360cm (W) x 280cm (H) vai jūsu izmēra Daudzums: 12 kvadrātmetru = 400cm (W) x 300cm (H), vai savu izmēru, Ja jums izveidot pasūtījumu, lūdzu, atstājiet ziņu par platumu un augstumu, lai

Pakalpojuma noteikumi

Shipmet:

veicot pasūtījumu,lūdzu, izvēlieties piegādes metodi un maksāt par pasūtījumu, tostarp piegāde bezmaksas.mēs nosūtīsim priekšmetus wihtin 3days, kad jūsu maksājums ir aizpildīts.

mēs notguarantee deliverytime par visiem intermational sūtījumi atšķirību dēļ muitas ieskaita laiku atsevišķās valstīs.kas var ietekmēt to, cik ātri jūsu produkts ir pārbaudīts.lūdzu, ņemiet vērā, ka pircēji ir atbildīgs par papildu customsfees.starpniecības maksa,nodevas un nodokļi, kas attiecībā uz ievešanu savā valstī.šie papildu fes var savākti piegādes laiks,wel nav rdfund kuģniecības hcarges par atteicās sūtījumiem.

Kuģniecības izmaksas neietver importtaxes,un pircēji ir atbildīga par muitas nodokļiem.

Ienākumi:

mēs darīsim visu iespējamo, lai apkalpotu mūsu klientus labākais, ko mēs varam.

mēs atmaksāsim yu, ja jūs atgrieztos priekšmetus wihtin 15days jūsu saņemšanas posteņiem, jebkuru iemeslu dēļ.tomēr pircējam ir jāpārliecinās, ka preces rdturned ir viņu orighinal conditons.ja šīs preces tiek zaudēti vai bojāti, ja tie ir returmed,pircējs ir atbildīgs par šādu kaitējumu vai zaudējumu,un mums nebūs jānodod pircējam pilnu kompensāciju.pircējam vajadzētu mēģināt iesniegt caim ar loģistikas uzņēmums, lai atgūtu izmaksas, bojājumu vai zaudējumu.

Pircējs ir atbildīgs par kuģniecības maksas, lai atgrieztos priekšmeti

Krāsu Neatbilstība

Diferences. izpriecājies krāsu var izraisīt arī citi iemesli, piemēram, krāsu pārdomu displejs,apgaismojums,fona utt.Tomēr.ja jūs uzskatāt, ka prece ir saņemta nepareizu krāsu,lūdzu, sazinieties ar mums, lai noskaidrotu atgriešanas vai kompensācijas, ir iespējams.

Atsauksmes:

Savu gandarījumu un pozitīvas atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mums.lūdzu atstājiet pozitīvas atsauksmes un 5stars ja jums ir apmierināti ar mūsu preces un pakalpojumi.

Ja jums ir kādas problēmas ar mūsu produktiem vai pakalpojumiem,lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, vispirms befor jūs atstāt negatīvas atsauksmes.mēs darīsim visu iespējamo, lai atrisinātu jebkādas problēmas, un nodrošināt jūs ar labāko klientu apkalpošanu.

Bezmaksas piegāde Alpu sniega ainavu guļamistabas sienas tapetes 3D TELEVIZORA fona tapetes pielāgošana 30.00 ASV dolāru /kv.m.

Kalnu sniega instrumentiem veikalu fona tapetes murals dīvāns dzīvojamā istabā, TV sienas tapetes - Jinshan saules 30.00 ASV dolāru /kv.m.

Bezmaksas piegāde Mount Qomolangma kalnu mūsdienu plaša mēroga gleznojumi 3D stereo istaba koridors istaba, guļamistaba, TV fona tapetes 30.00 ASV dolāru /kv.m.

Kāpšanas ekspedīcijas ekstrēmo sporta lieli gleznojumi viesistaba, guļamistaba studiju TELEVIZORA fona tapetes veikals pielāgošana 30.00 ASV dolāru /kv.m.

Velotrenažieris melnbaltās fresco fona tapetes guļamistabā zīmola veikalu lielu 3D personības tapetes pielāgošana 30.00 ASV dolāru /kv.m.

Liela mēroga murals/mūsdienu 3D stereo romantiska pastorālo tapetes/Lavanda dīvāns dzīvojamā istabā, guļamistabā sienas tapetes 30.00 ASV dolāru /kv.m.

Bezmaksas piegāde New York city night scene (nakts fona krāsu panorāma, 3D lieli gleznojumi pielāgotā dzīves telpā, fona tapetes USD 29.00 /kvadrātmetru

Bezmaksas piegāde Oxford University pielāgota lielā mūra sienas TV fona sienas sienas tapetes dzīvojamā istabā 3D 30.00 ASV dolāru /kv.m.

Tagi: 3d tapetes murals, liels sienas, tapetes, sienas, Lēti 3d tapetes murals, Augstas Kvalitātes liela sienas, Ķīna tapetes, sienas Piegādātāju
Iepakojuma Lielums 110cm x 13cm x 13cm (43.31in x 5.12in x 5.12in)
Vienības Veids Kvadrātmetru
Veids Papīra Tapetes